• 2 Serwis Cirrus
    Pierwsze Autoryzowane Centrum Serwisowe Cirrus w Polsce
  • 3 22T - limuzyna wśród przestworzy
    Pierwsze Autoryzowane Centrum Serwisowe Cirrus w Polsce
  • 3 Serwis Cirrus
    Pierwsze Autoryzowane Centrum Serwisowe Cirrus w Polsce
  •  


X-edition

STYL

Zaczyna się już od schodków – imponujące i wyjątkowe, o szlachetnej linii i zachęcające do wejścia do środka. Instynktownie podejdziesz bliżej, przyciągnięty dbałością o szczegóły i doskonałą aranżacją. Edycja X jest ucieleśnieniem spersonalizowanego kunsztu w samolocie prywatnym o wysokich osiągach.

 

PRESTIŻ

W edycji X charakterystyczna linia i jakość wykonania są wzorcowe, przodują w swojej klasie i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Już przy pierwszym kontakcie z fotelem pilota zdasz sobie sprawę, że właśnie taki samolot zawsze chciałeś mieć, i już nigdy nie będziesz chciał zasiąść w samolocie o zwyczajnym albo nieeleganckim wnętrzu Tablicę przyrządów i konsolę centralną wyróżnia wykonanie z włókna węglowego i wykończonego maszynowo aluminium, a kabinę pokrycie skórą z dekoracyjnym ściegiem. Fotele pomocnicze są wykończone miękką, ale wytrzymałą Alcantarą®. Te wszystkie cechy powodują, że Edycja X to synonim samolotu wyjątkowego.

ODRĘBNOŚĆ

Nigdy nie znikniesz w szarym tłumie. To nie jest zwyczajny Cirrus, a ty nie jesteś zwykłym pilotem. Cirrus, Edycja X. Awangarda lotnictwa prywatnego. Będziesz chciał latać nim wolniej, aby dłużej cieszyć się lotem.